ü Henry Onyekuru'dan müjdeli haber geldi.. - FCN Blog

Henry Onyekuru'dan müjdeli haber geldi..

Galatasaray'a transfer olduktan kısa bir süre sonra geçirdiği sıtma hastalığına yakalanan Henry Onyekuru'dan müjdeli haber geldi. Hastalığa yakalandıktan sonra sözleşmesinin askıya alınmasının bile gündeme geldiği oyuncunun testlerinin sağlıklı çıktığı belirtildi.

Hürriyet'in haberine göre; Sarı kırmızılı takımın yeni transferinden iyi haber geldi. Geçtiğimiz hafta konulan ‘sıtma’ teşhisi ile herkesi şoke eden ve ‘ölümden’ dönen Onyekuru, iyileşme sürecine girdi. Hastanede yoğun tedavi altına alınan Onyekuru’nun yapılan son testleri herkesi sevindirdi. Onyekuru için yapılan son testlerde sıtmayı yendiği öğrenildi. Hızla iyileşme sürecine giren Onyekuru’nun hafta sonuna kadar tedavi gördüğü hastaneden taburcu olacağı belirtildi. Bu haber Galatasaray’da herkesi sevindirirken Onyekuru’nun da taburcu olduktan sonra önümüzdeki haftadan itibaren yavaş yavaş antrenmanlara başlayacağı ifade edildi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.