ü Marcelo Saracchi: İlk hedefim formayı kazanmak! - FCN Blog

Marcelo Saracchi: İlk hedefim formayı kazanmak!

Marcelo Saracchi
Galatasaray'ın Bundesliga ekiplerinden Leipzig'den 1.5 yıllığına kiraladığı Marcelo Saracchi, GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Taraftarları mutlu etmek için elinden geleni yapacağını belirten Saracchi, ilk hedefinin formayı kazanmak olduğunu da söyledi. Marcelo Saracchi'nin açıklamaları şu şekilde: 

GALATASARAY DÜNYA ÇAPINDA BİLİNEN BİR TAKIM
Müzemizi gezip kulübümüzün tarihiyle ilgili bilgiler aldım. Sizin aracılığınızla herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çünkü geldiğim ilk dakikadan itibaren herkes beni inanılmaz sıcak karşıladı, tanıştığım herkes, tüm kulüp çalışanları bana yardımcı oldu ve sıcak davrandı.

Muslera'dan dolayı Galatasaray, Uruguay'da daha çok biliniyor. Zaten normalde de dünya çapında bilinen, Güney Amerika'da da tanınan bir takım. Muslera'nın sayesinde Uruguay'da daha da çok takip ediliyor. Taraftarlarımız hakkında bilgim var, çok tutkulu bir taraftar grubuna sahip olduğumuzu biliyorum. Günler geçtikçe umarım daha da fazlasını öğreneceğim.

GALATASARAY BÜYÜK BİR KULÜP
Sezonun ikinci yarısı için ilk hedefim formayı kazanmak, hocamın gözüne girmek, takım arkadaşlarıma hızla adapte olmak. Galatasaray çok büyük bir camia, büyük bir kulüp, hedef her zaman şampiyonluk. İkinci yarıda takım arkadaşlarımla beraber iyi performans gösterip bu hedefe ulaşmamız gerekiyor.

BAŞARI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM 
Taraftarımıza şunu söylemek istiyorum: Şunun garantisini verebilirim, onlar için, onları mutlu etmek için, başarı kazanmamız için elimden geleni her zaman yapacağım. Umarım aramızda güzel bir bağ kurulur, onları her geçen gün daha fazla mutlu ederim ve beraber başarılara imza atarız

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.