Nedim Özbey: Kazanan taraf biz olacağız!

CEV Cup 8'li finaller ilk maçında Romanya temsilcisi C.S. Municipal Arcada GALATI ile karşılaşacak olan Galatasaray HDI Sigorta'da başantrenörümüz Nedim Özbey ve takım kaptanımız Selçuk Keskin, GS TV'ye konuştu. Açıklamalar şu şekilde: 

NEDİM ÖZBEY: İYİ BİR MAÇ OLACAK
Takımımız yavaş yavaş istenilen seviyeye geliyor. Sakatlıkların bir bölümünü aştık. Biraz daha zamana ihtiyacımız var. Bu maç bizim için çok önemli. Kesinlikle burada iyi bir sonuç alıp, orada tur atlamak için hazırlıklarımızı tamamladık. Durumumuz iyi. Yeni baştan eski atmosferimizi yakalamak istiyoruz. Çok sıkıtılar yaşadık. Hastalıklar ve sakatlıklar üst üste geldi. İlk yarıyı lider bitirdik, ikinci yarıya iyi başlayamadık. Bazen olmuyor ama şimdi iyi durumdayız. İyi bir maç olacak ve kazanan taraf biz olacağız.

SELÇUK KESKİN: ZOR BİR MAÇ BİZİ BEKLİYOR
Hazırlıklar çok iyi devam ediyor. Sakatlarımız da ufak ufak takıma katılmaya başladı. Antrenman kalitesi de artmaya başladı. Rakibimiz karşısında kendi ev sahibi avantajımızı kullanıp galip gelmek istiyoruz. İyi bir takım, iyi oynuyorlar. Liglerinde de iyi bir durumdalar. Zor bir maç bizi bekliyor. Taraftarımızın desteğiyle güzel bir galibiyet alıp deplasmana avantajlı bir şekilde gitmek istiyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.