Özgür Savaş Özüdoğru istifa etti!

Özgür Savaş Özüdoğru
Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetiminde şok bir istifa haberi geldi. Sarı-kırmızılılarda yönetici Özgür Savaş Özüdoğru, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu ve taraftarlara teşekkür etti.

Galatasaray'da Yönetim Kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla istifa ettiğini açıkladı. Özgür Savaş Özüdoğru yaptığı açıklamada, "Büyük Galatasaray Camiasına; GS Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve Mağazacılık AŞ Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerimden bugün itibari ile istifa ettim. Gerekçelerini izninizle aynı ekibin bir parçası olarak seçildiğimden kendi uhdemde tutmak isterim.Başta Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz olmak üzere tüm kurul üyelerimize bana bugüne kadar gösterdikleri ilgi ve sevgi için sonsuz teşekkürler. Bundan sonra da tüm arkadaşlarımızın başarılı çalışmalarına devam edeceğine olan inancımı da yineliyorum ,sade bir taraftar ve genel kurul üyesi olarak Galatasaray’ımıza her zaman olduğu gibi katkı vermeye devam edeceğim. Görevim süresince çalışmalarımda katkıda bulunan tüm kurullarımıza,kulüp profesyonellerine,Başta sevgili hocamız Fatih Terim ve değerli ekibi olmak üzere tüm spor birimlerimizin teknik heyetlerine,kulübümüze bağlı tüm derneklere ve spor okullarına, yöneticilerine... Taraftar gurubumuz ultrAslan’a ve değerli yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim. Bu paylaşımım dışında gerek yazılı gerekse sosyal medyada çıkacak haberlere itibar edilmemesini rica ederim. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

KADIN BASKETBOL TAKIMINA TRANSFER YAPMASI ENGELLENDİ
FCN Blog editörlerinden Doğan Malkoç'un özel haberinde Özgür Savaş Özüdoğru ve Erol Özmandıracı kendi ceplerinden verecekleri parayla Kadın Basketbol Takımı'na transfer yapmak istediği ancak Ömer Cansever ve Ömer Yalçınkaya'nın Bizans oyunlarıyla bu transferi engellediği ortaya çıkmıştı. Özgür Savaş Özüdoğru'nun bu ikili yüzünden istifa ettiği iddia ediliyor. Özel haberimiz için buraya tıklayın. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.