Terim'den takıma sert uyarı: Bedelini ödersiniz!

Süper Lig'in ikinci yarısında puan kaybına tahammülü olmayan ve şampiyonluk için iddialı bir kadro kuran Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim sadece saha içinde değil, saha dışında da oyuncularından dikkatli olmalarını istedi. Deneyimli teknik adam takımla yaptığı toplantıda özel hayatına dikkat etmeyenlerin sonuçlarına katlanacağını net şekilde belirtti.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Süper Lig'de zirvenin gerisinde kalan, ancak ikinci yarıyla birlikte Mayıs ayında mutlu sona ulaşmak isteyen Galatasaray, hem saha içinde hem de saha dışında hazırlıklarını sürdürüyor. Saha içinin yanı sıra saha dışında da disiplinsizliklere izin vermeyecek olan teknik direktör Fatih Terim, oyuncularına özel hayat uyarısı yaptı.  Sarı-kırmızılılarda, ligin ikinci yarısıyla beraber herkes özel hayatına dikkat edecek ve geçtiğimiz aylarda yaşanan bazı görüntüler artık tekrarlamayacak. 

AĞIR YAPTIRIMLAR OLACAK
Bu konuda teknik kadro ve yönetim tedbirler alacak ve oyunculara dikkatli davranmamaları halinde ağır yaptırımlar olacak. Özelikle bu konuda Babel’in bazı futbolcuları yoldan çıkardığı ve ayrılmasıyla birlikte bu sorunun büyük ölçüde ortadan kalkacağı görüşünün hakim olduğu öğrenildi. Hollandalı futbolcunun gece hayatına olan düşkünlüğünün bazı futbolcuları olumsuz etkilediği, Babel’in olmamasının bu futbolcu performanslarına olumlu yansıyacağı belirtildi. Özellikle sarı-kırmızılılarda, Beşiktaş yenilgisi sonrası futbolcuların dansöz eğlenceli görüntüleri büyük tepki toplamıştı. Galatasaray’da bu tür görüntülerin ikinci devrede yaşanmayacağı ifade edildi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.