ü Yusuf Günay: Arda Turan için bir talep yok! - FCN Blog

Yusuf Günay: Arda Turan için bir talep yok!

Galatasaray'da devre arası transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki isimlerden biri olan Arda Turan hakkında Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, DHA'ya konuştu. Teknik heyetten Arda için bir talep gelmediğini ifade eden Günay, Arda'dan da herhangi bir teklif almadıklarını söyledi. Yusuf Günay'ın açıklamaları şu şekilde.. 

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'na intikal eden herhangi bir talep olmadı. Son yaptığımız transfer değerlendirme toplantımızda da bu konuda herhangi bir görüş ve değerlendirme de olmamıştır. Teknik heyetimizin de böyle bir talebi olmamıştır. Arda Turan’ın kendisinden de, menajerinden de dolaylı ya da direkt bir transfer teklifi olmamıştır. Bildiğimiz tek şey yazılı ve görsel medya ile sosyal medyada bu konuda haberlerin yer alması ve buna ilişkin taraftarımızın verdiği tepkilerdir

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.