Fatih Terim başkanlığa adaylığını koyuyor..

Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Teknik Direktör Fatih Terim'in Haziran ayında Galatasaray başkanlığına aday olması gündemde. Tecrübeli teknik direktörün Mustafa Cengiz'in karşısına rakip olarak çıkmaya hazırlandığı belirtildi.

Takvim gazetesinin haberine göre; Saha içi ve saha dışında çok çalkantılı bir sezon geçiren Galatasaray'da şimdi de müthiş bir iddia kulislerle konuşuluyor... Sarı- Kırmızılılar'da sezon sonuna kadar erken seçim kararı alınmasına kesin gözüyle bakılıyor. Muhalefet bu konuda çok yoğun bir çalışma yürütüyor.

HAYALİNİ DİLE GETİRMİŞTİ
Alınan bilgilere göre Fatih Terim'e yakın çevresi tarafından "İlk seçimde aday ol" teklifi geldi. Daha önce başkanlık hayalini dile getiren Terim'in teklifi kabul ettiği öğrenildi.

17 MİLYON $ SICAK PARA
Hatta tecrübeli hocaya yakın isimlerden birinin Terim'e "Başkan ol hocam. Kasa kolaylığı için gerekirse 17 milyon dolar sıcak paramız da hazır" dediği ifade ediliyor.

SEZON SONUNDA YAPILSIN!
İmparator'u adaylığa ikna eden kişilerin, takımın şampiyonluk yarışında olumsuz etkilenmemesi adına erken seçimin mayıs sonunda yapılması için de çalıştığı ifade edildi.

ALİ KOÇ'LA HESAPLAŞACAK
Terim aday olursa, büyük ihtimalle Mustafa Cengiz'in karşısına rakip olarak çıkacak. Başkan olması halinde ise büyük gerilim yaşadığı Ali Koç'la daha rahat şekilde hesaplaşcak.

HOCA ADAYI OKAN BURUK
Kulislerde çok çarpıcı bir başka iddia daha konuşuluyor... Fatih Terim'in başkan olması durumunda teknik direktörlüğe getireceği ismi de şimdiden belirlediği belirtiliyor. Alınan bilgilere göre bu isim Okan Buruk... Tecrübeli hoca, futbolculuk döneminde Terim'le birlikte büyük başarılar yaşamıştı.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.