John Roberson: Burada olmaktan dolayı mutluyum.

John Roberson
Galatasaray Doğa Sigorta, Avustralya Ligi ekiplerinden South East Melbourne Phoenix'ten kadrosuna kattığı John Roberson, Türkiye'ye geldi. 31 yaşındaki Amerikalı oyun kurucu GS TV'ye konuştu. 

BU SEZON İYİ GİTTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM
Burada olmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutluyum. Avrupa'nın ve Türkiye'nin tarihi ve kültürel olarak en zengin takımlarından birinde forma giyebileceğim. Umarım takıma sezonun geri kalanında yardımcı olabilirim. Şu an iyi bir durumda olduğumu söyleyebilirim. Sezonu yeni bitirmiş biri olarak kendimi iyi hissediyorum, fiziksel açıdan iyi durumdayım. Takıma yardımcı olacağımı düşünüyorum. Özellikle bu sezon takip edebildiğim kadarıyla iyi gittiğimizi düşünüyorum. Umarım bu başarıya daha fazlasını ekleyebilirim.

TAKIMA TECRÜBE GETİRECEĞİM
Türkiye Ligi Avrupa'nın en değerli liglerinden bir tanesi. En iyi durumda olmam gerek, en iyi oyunumun gerektiğini biliyorum. Galatasaray'da hem koçlarıma hem takım arkadaşlarıma çok fazla şey katacağımı düşünüyorum. Takıma tecrübe getireceğimi söyleyebilirim.

GALATASARAY TARAFTARININ KARŞISINA ÇIKACAĞIM İÇİN HEYECANLIYIM
Skorer bir kimliğim olduğu söyleyebilirim. Bol bol şut atacağım; ama bunun yanı sıra takım arkadaşlarımı bulma konusunda iyi iş çıkaracağım. Elimden gelenin en iyisinin yapacağıma söz verebilirim. Galatasaray taraftarı hakkında çok fazla şey duydum. Dünyanın en iyi taraftarı olduklarını söyleyenler çok fazla. Onlar hakkında birçok video izledim ve karşılarına çıkacağım için çok heyecanlıyım.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.