Mahkeme kayyum davasını reddetti!

mustafa cengiz
Süper Lig'in ikinci yarısına 4'de 4 yaparak Galatasaray zirveyle arasındaki puan farkını 3'e indirirken Mustafa Cengiz yönetimini stres dolu bir gün geçirdi. Sarı-kırmızılılarda kulübe kayyum atanmasıyla ilgili davadan beklenen karar çıktı. 

Galatasaray'da geçen sene ibrasızlıkla başlayan süreçte bugün kritik bir dava görüldü. Sarı-kırmızılılarda bazı üyelerin kulübe Kayyum atanmasıyla ilgili açtığı davadan Mustafa Cengiz yönetiminin istediği sonuç çıktı. Galatasaray’a kayyum atanması ile ilgili İstanbul 7. Sulh Hukuk Mahkemesi’nde görülen dava reddedildi.

21 ŞUBAT'TA DA DAVA VAR
Galatasaray'da 21 Şubat'ta da 14 Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 'genel kurulun iptali' davası var. Tedbirleri kaldırırsa Cimbom'da yine sandık gündeme gelecek. Bu konuda muhalefet adaylık konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Kulislerinde Ozan Korkut, Burak Elmas, Ali Fatinoğlu, Metin Öztürk ve İbrahim Özdemir'in isimleri başkanlık konusunda geçiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.