Divanda eşi benzeri görülmemiş olay!

Galatasaray'da bugün gerçekleştirilen Divan Kurulu'nda eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı.. Divan Kurulu üyelerinden Ayhan Özmızrak'ın konuşmaya başlamasının ardından yönetim kurulu üyeleri tepki göstererek salon dışına çıktı. Daha önce de Ayhan Özmızrak'ın konuşma yaptığı toplantılarda tansiyon yükselmişti.

Galatasaray Kulübü’nde düzenlenen Mart ayı olağan divan kurulu toplantısında üyelerden Ayhan Özmızrak'ın gündeme dair yaptığı açıklamalar ile birlikte salonda tansiyon yükseldi. Divan Kurulu üyesi Özmızrak kürsüye gelerek "Değerli başkanımız Mustafa Cengiz Bey bu ay aramızda. Geçen ay yoktu. Sanırım bize yeni bir veciz ile hakaret için literatür çalışması yapıyordu." cümlesi sonrasında salonda ortam gerildi. Özmızrak’ın kürsüye çıkarak konuşmasına başlamasıyla Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in önderliğindeki yönetim kurulu toplantı salonunu terk etti. Sarı-kırmızılı yönetim, Özmızrak'ın konuşmasını tamamlamasının ardından tekrardan salona giriş yaptı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.