ü Muslera'dan örnek hareket! - FCN Blog

Muslera'dan örnek hareket!

Galatasaray'da Fernando Muslera, yardım kampanyalarına da katılmaya devam ediyor. Fernando Muslera ve eşi Patricia, koronavirüsü salgının olduğu şu dönemde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağışta bulundu.

Galatasaray'da takım kaptanı Fernando Muslera, koronavirüsü salgının olduğu şu dönemde takdir edilecek bir davranışta bulundu. Fernando Muslera ve eşi Patricia, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağışta bulundu.

Doktor Hakan Tutar'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Fernando Muslera'dan unutulmaz destek. Galatasaray Futbol A Takımı kaptanı Fernando Muslera ve eşi Patricia Muslera, Gazia Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne virüsten korunmayı sağlayacak ekipman desteğinde bulundu. Bu unutulmaz destekleri için tüm çalışanlarımız adına kendisine teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.