ü Süper Lig'in kaderi belli olacak! - FCN Blog

Süper Lig'in kaderi belli olacak!

TFF başkanı Nihat Özdemir'in dün düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamanın ardından gözler bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenecek kritik zirveye çevrildi. Toplantı sonrası ülke genelinde koronavirüs hakkında bir dizi önemli karar açıklanması bekleniyor. Süper Lig başta olmak üzere spor müsabakaları ile ilgili de kritik kararlar alınması bekleniyor.

Tüm danyayı tehdit eden koronavirüs spor gündemini de meşgul etmeye devam ediyor. Çankaya Köşkü'nde  bugün öğle saatlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşecek bakanlar kurulu toplantısı da büyük önem arz ediyor. Toplantıda birçok önemli konunun masaya yatırılacağı, spor müsabakalarının kaderinin de bu toplantıda çizileceği ifade edildi.

Her ne kadar Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir dün düzenlediği basın toplantısında alınan kararın aynen devam ettiğini aktarsa da bugünkü toplantıda nihai kararın verilmesi bekleniyor. Coronavirüs tehdidi sonrası oluşturulan bilim kurulunun raporunun değerlendirileceği toplantı sonrası olağandışı bir karar verilmesi bekleniyor. Yüksek ihtimalle Süper Lig başta olmak üzere spor müsabakalarının askıya alınacağı ve oluşabilecek tüm risklerin önüne geçilmesi için her türlü tedbirin hayata geçirileceği ifade ediliyor. Alınan karaların bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.