ü Fatih Terim: Yaşadıklarımı anlatmaya "korku" kelimesi yetmez.. - FCN Blog

Fatih Terim: Yaşadıklarımı anlatmaya "korku" kelimesi yetmez..

Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgını nedeniyle hayat durma noktasına gelirken, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim geçirdiği hastalığın ardından İtalyan gazetesi La Gazetta Della Sport'a özel bir röportaj verdi. Deneyimli teknik adam evinde dinlendiğini ve iyi durumda olduğunu belirtirken, dünyanın büyük bir savaş verdiğini belirtti.

KORKU KELİMESİ HİSSETTİKLERİMİ ANLATAMAZ
Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyanın çok önemli bir sınavdan geçtiğini düşünüyorum. Kötü bir süreç geçirdik ancak şanslıydım ve ben de bu hastalığa yakalandım. Tedaviye hemen başladık ve şu anda iyi durumdayım,dinleniyorum. Yaşadıklarımın ardından "korku" kelimesi hissettiklerimi açıklamamda yetersiz kalır,şu anda hala hayatta olan İtalyan dostlarım beni çok iyi anlıyordur.

ŞAMPİYONLAR LİGİ DÖRTLÜ FİNALİNİN ALTINDAN KALKARIZ
Türkiye son yıllarda spora ve spor tesislerine büyük yatırımlar yaptı. İstanbul her türlü spor etkinliğine evsahipliği yapabilecek kapasiteye sahip.Bu beni mutlu ve gururlu yapar. Şampiyonlar Ligi dörtlü finali de İstanbul'da yapılabilir ve Juventus'u da İstanbul'da görmek isterim. Futbol pek tahmin edilebilir bir oyun değil. Takımlar nasıl geri dönecek bilemiyoruz. 

MERİH EN İYİLERDEN OLABİLİR
Merih Demiral çok yetenekli ve çok disiplinli bir futbolcu. Hem A Milli Takım hem de Juventus'ta kendisini kanıtladı. Oyun sezgisi çok yüksek ve en önemlisi çok iyi bir atlet. Oyun bilgisi, vizyonu ve kararlılığı kötü değil. Umarım en kısa süre içerisinde sakatlıktan kurtulur ve sahalara geri döner. Merih için konuşacaklarımız bu kadarla sınırlı değil. Her oyuncu iyi bir fizik ve zekayla en iyilerden biri olabilir. Bu zor ama imkansız değil. Merih bu potansiyele sahip. Dahası önünde uzun bir kariyer var. Hala gelişebilir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.