ü Galatasaray, Florya'yı evlere taşıdı! - FCN Blog

Galatasaray, Florya'yı evlere taşıdı!

Koronavirüsü nedeniyle liglerin ertelenmesinden sonra tedbir amaçlı olarak #EvdeKal çağrısıyla herkes kendi izolasyonunu en titizlikle yapmaya çalışıyor. Galatasaray'da ise futbolcular idmanlarına evde devam ederek hem izolasyonu gerçekleştiriyor hem de vücutlarını zinde tutmak için çaba harcıyor.

Sporx'in haberine göre; Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, oyuncularının antrenmanlardan geri kalmaması için her türlü tedbiri alıyor. Teknik heyetin isteği doğrultusunda futbolcuların evlerine antrenmanları daha rahat yapacakları spor aletleri gönderildi.   Koronavirüs salgını ile birlikte liglerin ertelenmesinin ardından çalışmalarını bireysel olarak evlerinde sürdüren sarı kırmızılı futbolculara, sponsor firmanın desteği ile spor aletleri gönderildi. Tüm oyunculara yürüyüş bandı ve fitness bisikleti desteği sağlanırken; teknik heyet, futbolcuların fiziksel performanslarını bireysel antrenmanları dışında da korumalarını istiyor.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle oyuncularına hiçbir şekilde evlerinden çıkmamaları konusunda sürekli uyarılarda bulunan teknik heyetin, futbolcularının kardiyo çalışmalarını yapabilmeleri için bu yöntemi seçtiği öğrenildi. Teknik direktör Fatih Terim'in; yardımcıları, sağlık ekibi ve kondisyoner ekibi ile antrenman programları hakkında sürekli görüştüğü, haftalık olarak oyuncuların performans verilerine göre programların revize edilmesini istediği de belirtildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.