ü Galatasaray, Rodrigues'in ödemeleri için kulübüyle anlaştı! - FCN Blog

Galatasaray, Rodrigues'in ödemeleri için kulübüyle anlaştı!

Garry Rodrigues
Galatasaray'ın geçen sezon devre arasında  10 milyon 250 bin dolara Al-Ittihad’a sattığı Garry Rodrigues’in transfer taksitlerinin tamamını alabilmiş değildi. Bunun üzerine yönetim FIFA'ya gitmeyi düşünürken Suudi kulübü yönetimle irtibata geçti ve Galatasaray'ın FIFA'ya gitmemesi için yönetimle anlaşmaya vardı.

Sezon basından Fenerbahçe'ye kiralanan Garry Rodrigues, halen Al-Ittihad oyuncusu. Ancak Suudi kulübü transfer taksitlerini ödemede büyük zorluk yaşıyor. Son olarak 2.5 milyon dolarlık ödeme yapan Al-Ittihad, kalan 500 bin doları ödeyemeyince FIFA’lık olma ihtimaliyle karşı karşıya kaldı. Suudi basınında yer alan habere göre Galatasaray’la yapılan görüşmeler sonucunda bir anlaşmaya varıldı. Ödeme bir süreliğine ertelendi.

Son olarak Manuel da Costa ödemelerin zamanında yapılmadığını gerekçe göstererek FIFA’ya gitmiş, FIFA, Al-Ittihad’ın 3 milyon euro ödemesine hükmetmişti. (Ajansspor)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.