ü Galatasaray yönetimi kaynak arayışında! - FCN Blog

Galatasaray yönetimi kaynak arayışında!

Koronavirüs salgını sebebiyle tüm kulüpler gibi yayın ve maç geliri gibi önemli gelirlerden yoksun kalan Galatasaray'da yönetim kaynak arayışında...

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Mustafa Cengiz ve ekibi, Nisan sonuna kadar başta oyunculara olmak üzere toplam 10 milyon Euro'luk bir ödeme yapacak

Başkan Mustafa Cengiz ve ekibi, şampiyonluk yürüyüşüne devam eden takımının bu süreçten en az etkilenmesi için yoğun mesai harcıyor. Bu doğrultuda yapılan çalışmalardan biri de ödemeler. Sarı-Kırmızılı yönetim, hem oyuncuların maaşları hem de diğer kulüplere ödenecek bonservis taksitleri için kaynak aramaya başladı.

TEKNİK HEYET MEMNUN
Cengiz ve kurmayları toplam 10 milyon Euro ödeme yapabilmek adına ciddi bir mesai harcıyor. Ay sonuna kadar bu rakamın bulunması ve hem oyunculara hem de kulüplere ödenmesi bekleniyor. Yönetimin bu duruşu teknik heyeti de bir hayli memnun etti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.