ü Mayıs ayına kadar Florya kapalı! - FCN Blog

Mayıs ayına kadar Florya kapalı!

Koronavirüs salgınından dolayı ara verilen liglerin başlama tarihi yavaş yavaş belli olmaya başlarken, en çok merak edilen konuların başında takımların çalışmalara ne zaman başlayacağı oldu. Koronavirüs salgınında hem yönetim hem de teknik heyet kademesinde sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da alınan karar doğrultusunda Mayıs ayına kadar evden dışarı çıkılmayacak!

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; ezeli rakibi Beşiktaş'ın çalışmalara başlama tarihi belli olmasına  karşın Galatasaray'da teknik heyet en üst düzeyde tedbirli olmaya devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar liglerin başlama tarihinin resmi olarak duyurulmasının ardından sağlık heyeti ile birlikte oyuncuların performanslarını analiz ederek başlama tarihini belirleyecek. Bu kapsamda teknik direktör Fatih Terim oyuncuları hakkında kurmaylarıyla sık sık telekonferans yaparken Mayıs ayından önce tesislerde toplu çalışmaya sıcak bakmıyor.

Beşiktaş’ın antrenmanlara başlaması sonrası gözler diğer takımlara çevrilirken Galatasaray tedbiri elden bırakmıyor. Ligin geri kalanı ile alakalı belirlenecek tarihe göre planlamasını yapacak olan sarı kırmızılılar, mayısa kadar Florya’da çalışma yapmayacak. Haziranın 2. haftasında sezonun başlayacağı iddia edilirken bu tarih resmileşir ve tebliğ edilirse Galatasaray, Florya’da çalışmalarına 1 ay öncesinde yani mayısın 1. haftasından sonra başlayacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.