ü Selçuk İnan: Her türlü fedakarlığa hazırım! - FCN Blog

Selçuk İnan: Her türlü fedakarlığa hazırım!

Selçuk İnan
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle liglerin ertelenmesinin ardından birçok takım oyuncuların maaşlarında indirime gidiyordu. Galatasaray'da da bunun gündeme gelmesinin ardından kaptan Selçuk İnan böyle bir teklif durumunda fedakarlık yapmaya hazır olduğunu açıkladı. 

Galatasaray'da kaptan Selçuk İnan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla başkan ve yönetim kurulunun alacağı her türlü fedakarlık kararını kabul edeceğini açıkladı.

Selçuk İnan'ın açıklaması şu şekilde: 
Malumu olduğunuz üzere ülkemiz covid-19 pandemisi nedeniyle zor bir süreçten geçiyor. Bu sürecin yarattığı sıkıntılar kulüpleri ve bütün futbol paydaşlarını önemli ölçüde etkiledi. Geçmişte olduğu gibi kaptanlığını yapmaktan onur duyduğum Türkiye’nin en büyük camiası olan Galatasaray’ımız için bugün de her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Futbolcu kardeşlerimin de bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinden kuşkum yok. Sayın başkanımız ve yönetim kurulumuzun takdir edeceği her türlü fedakarlık ve feragati yapmaya hazır olduğumu kamuoyunun ve büyük Galatasaray taraftarının bilgisine sunmak istiyorum. Biz üzüntülerde ve sıkıntılarda ortaklaşabilen bir milletiz. Bu salgını da hep birlikte mücadele ederek, dayanışma ruhuyla yeneceğiz. Bu vesileyle salgın nedeniyle hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalan acılı ailelerine sabır diliyorum. Tedavisi devam eden tüm yurttaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Evden kalın, sağlıklı kalın.

Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.