ü Süper Lig hakkında flaş iddia! - FCN Blog

Süper Lig hakkında flaş iddia!

Koronavirüs salgını nedeniyle liglerde maçlar süresiz olarak ertelenirken, tüm futbolseverlerin aranın ne zaman sona ereceğini merakla bekliyor. Süper Lig'in nasıl devam edeceği ve nerede, hangi koşullarda devam edeceği konusunda bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yayıncı kuruluşun deneyimli spikeri Ercan Taner sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Süper Lig'in geleceği hakkında detayları paylaştı!

MAÇLAR SEYİRCİSİZ OYNANACAK
Antalya ve Alanya'nın merkez olarak kabul edileceği Süper Lig'de maçlar seyircisiz oynanacak. Ligin başlangıç tarihi olarak ise Haziran ayının üçüncü haftası yani 15 Haziran 2020 gibi bir tarihe masanın üzerinde duruyor. Teknik direktörler, futbolcular ve kulüp çalışanlarına koronavirüs testi yapılacağı ayrıca maçlardan önce tüm görevlilerin ateşi ölçüleceği kurallar arasında yer alıyor. Ayrıca maç öncesi ve sonu yapılan röportajlarda maske zorunluluğu uygulanacak. Medya mensuplarının maçları takip etmesi ile ilgili kararı "Bilim Kurulu" verecek. Maçta sakatlık olursa belirli hastanelerde tedavi için özel izolasyonlu alan oluşturulacak. 

Düşünülen bu plan TFF ve Kulüpler Birliği'nin ortak karar alması halinde Bilim Kurulu'na tavsiye edilecek ve son kararı Bilim Kurulu verecek. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.