ü Yeni sezon kampına 6 genç isim! - FCN Blog

Yeni sezon kampına 6 genç isim!

Galatasaray'da her yıl sezon öncesi kamplarına altyapıdan takviyeler yapan ve burada genç oyunculara şans vererek A takım yolunu açan teknik direktör Fatih Terim, yeni sezon öncesinde takibine aldığı isimleri belirledi. U19 takımının bu sezonki maçlarının büyük bir kısmını canlı olarak takip eden deneyimli teknik adam, koronavirüs salgını nedeniyle evinde olduğu bu dönemde genç isimlerle ilgili raporları da ayrıntılı olarak inceleme fırsatı buldu. 

Dördüncü kez teknik direktör olarak göreve gelmesinin ardından Galatasaray'da her yıl altyapıdan bir ismi A takım kadrosuna dahil etmeye çalışan teknik direktör Fatih Terim zaman zaman bu isimlerin gelişimlerini sürdürmeleri çerçevesinde A takım - U19 takım arasındaki geçişlerini de takip ediyor. Sezon başında forvet rotasyonunda Erencan Yardımcı'yı deneyen deneyimli teknik adam, iki sezondur Yunus Akgün'ü de hücum alternatiflerinin bir parçası haline getirmişti. Zaman zaman savunmada Emin Bayram'a şans tanıyan Fatih Terim yeni sezonda kadroya sürekli aldığı bu isimlerin dışında 6 yeni ismi yakından takip ettiği ortaya çıktı.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.