ü Florya'da çalışmalar başladı! - FCN Blog

Florya'da çalışmalar başladı!

Koronavirüs salgını nedeniyle liglere verilen aranın kısa bir süre içerisinde kaldırılması beklenirken, Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim resmi karar gelmeden oyuncuların sahaya inmesini istemiyor. Ancak yine de tedbiri elden bırakmayan İmparator, tesislerde hummalı bir dezenfektan çalışması başlattı! 

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Süper Lig’de kalan son 8 haftasının Haziran ortasında kaldığı yerden devam etme ihtimalinin belirmesi üzerine Galatasaray’da hummalı bir çalışma başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri, olası bir toplu antrenman programı için yeniden düzenleniyor. Üzerinde en hassasiyetle durulan konulardan biri sosyal mesafe. Futbolcuların birbiriyle teması en düşük seviyeye indirmek için soyunma odaları ve koridorlarda bazı değişiklikler yapılıyor. Ayrıca tesislerdeki tüm bölümler; sahalardan odalara, tuvaletlerden yemekhanelere kadar her yerde detaylı dezenfekte işlemleri gerçekleştiriliyor. Böylece olası bir virüs salgını riski minimuma düşürülecek. Futbolcuların lig hazırlıklarını daha steril ve stressiz bir ortamda yapmaları sağlanacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.