ü Loca sahipleriyle koronavirüs görüşmesi! - FCN Blog

Loca sahipleriyle koronavirüs görüşmesi!

Koronavirüs salgını nedeniyle liglerin durması ve maçların seyircisiz olarak oynanacak olması kulüplerin gelir kalemlerine önemli bir darbe vururken, Galatasaray yönetimi ek gelir yaratmak adına harekete geçti. Seyircisiz oynanacak maçlar için karton taraftar koymaya hazırlanan yönetim, gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan loca sahipleriyle de şimdiden görüşmelere başladı. Hedef 50 milyon TL gelir yaratmak! 

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; bir yandan koronavirüs etkisi, diğer yandan kulüplerin mali anlamda düştüğü darboğaz, yetkilileri sıkıştırırken, Galatasaray Yönetimi de üst üste hamleler yaparak sıkıntıları aşmaya çalışıyor. Tribünlere sanal taraftar ve maske uygulaması yaparak gelir sağlamaya çalışacak olan sarı-kırmızılıların son çalışması, loca sahipleri için oldu. Yönetim, loca sahiplerini arayarak sözleşmelerin uzatılmasını talep etti. 150 loca sahibiyle iletişime geçen idareciler, sezon sonunda veya önümüzdeki yıl bitecek mukavelelerin 3-4 yıla uzatılması ricasında bulundu. Bu çerçevede loca sahiplerinin bu kulübe katkı sunmaları söylendi. Kulübün finansal problemini ortadan kaldırmayı planlayan yönetimin bu teklifine olumlu yanıt verenler oldu. 

Galatasaray yönetimi, loca sözleşmelerinin bu şekilde uzatılmasıyla kısa sürede kasasına 50 milyon lira koymayı planlıyor.

Galatasaray haberleri için tıklayın! 
Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.