ü Ümit Davala istifa hazırlığında.. - FCN Blog

Ümit Davala istifa hazırlığında..

Koronavirüs salgını nedeniyle liglere verilen aranın 12 Haziran'da sona ermesi beklenirken, Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim yönetiminde küçük gruplar halinde çalışmalar başladı. Yardımcı antrenör Hasan Şaş'ın istifa kararını açıklaması dikkat çekerken, bugünkü antrenmanda Ümit Davala'nın da yer almaması çarpıcı iddiaları beraberinde getirdi.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ekibini yeniliyor.. Bu sabah küçük gruplar halinde gerçekleştirilen antrenman için Florya'ya giden ve teknik direktör Fatih Terim ile görüştükten sonra istifasını açıklayan Hasan Şaş'ın ardından bir istifa daha gelebilir. Uzun bir süredir teknik direktör Fatih Terim'in ekibinde yer alan Ümit Davala'nın sabah antrenmanında olmaması dikkat çekerken, Bodrum'da bulunan Davala'nın da kısa bir süre içerisinde tıpkı Hasan Şaş gibi istifasını açıklayacağı iddia edildi. 

Hatırlanacağı üzere, geçtiğimiz günlerde Hande Sümertaş'ın görevden ayrılmasının ardından Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın da istifa edeceğine yönelik haberler çıkmıştı. Ancak bu haberler daha sonra yalanlanmasına rağmen Hasan Şaş bugün gerçekleştirilen ilk antrenmanda istifa etmesinin ardından akıllarda soru işaretleri oluştu. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.