ü Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever'in istifasının perde arkası... - FCN Blog

Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever'in istifasının perde arkası...

Erol Özmandıracı Ömer Cansever
Galatasaray'da kadın basketbol takımında kaptan Işıl Alben ve Tilbe Şenyürek'in takımdan ayrılmasının ardından taraftarın büyük tepkisi üzerine basketbol şubesinde sorumlu yöneticiler Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından istifalarının perde arkasınında meydana gelen olaylar da netleşti.

Ajansspor'un haberine göre; Sağlığına kavuşmak için büyük mücadele içerisinde olan başkan Mustafa Cengiz’in yokluğunda basketbol şubesinden sorumlu yöneticilerden Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever ile imza yetkisine sahip Kaan Kançal ve Yusuf Günay konuyu masaya yatırdı.

Erol Özmandıracı basketbolda krizin atlatılması için Cansever’le birlikte çözüm önerilerini Kançal ve Günay’a sundu. Özmandıracı bir an önce antrenörlerle yeni sözleşme yapılmasını, basketboldaki 4 aylık alacakların ödenmesini, genel menajer Ömer Yalçınkaya’nın görevden alınmasını ve altyapıdaki problemlerin giderilmesini istedi. Özmandıracı’nın bu talepleri üzerine imza yetkisine sahip olan isimlerle tartışma yaşandı ve hem Özmandıracı hem de Ömer Cansever basketbol şubesindeki görevlerini bıraktı.

YÖNETİMDEN NEDEN İSTİFA ETMEDİLER?
Şube görevlerinden istifa eden Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever’in bu yaşananlar üzerine yöneticilikten neden istifa etmedikleri de en merak edilen konulardan biri. İki isim yönetimde anlaşmazlık yaşadıkları kişiler olsa da başkan Mustafa Cengiz’e büyük saygıları olduğundan şu an yönetim kurulundan istifa etmediler.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.