ü Galatasaray'da Ömer Yalçınkaya'nın görevine son verildi! - FCN Blog

Galatasaray'da Ömer Yalçınkaya'nın görevine son verildi!

Ömer Yalçınkaya
Galatasaray'da Basketbol Şubesi'nin kangreni haline gelen ve taraftarın gitmesi için sosyal medyada istifaya davet ettiği Ömer Yalçınkaya ile yollar ayrılıyor. Yıllardır taraftarın istemediği isim konumunda yer alan Ömer Yalçınkaya, Galatasaray‘daki Şube Genel Menajeri görevinden alındı. 

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’ndan Işıl Alben ve Tilbe Şenyürek’in olaylı bir şekilde ayrılmasının ardından tepkilerin odağındaki isim Ömer Yalçınkaya ile yollar ayrıldı. Taraftarların ve camianın istemediği adam konumunda yer alan Yalçınkaya, Şube Genel Menajeri görevinden alındı. Kararın Ömer Yalçınkaya'ya da resmen tebliğ edildiği ifade ediliyor. 

Geçtiğimiz günlerde  Galatasaray'da basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi görevinden istifa eden Erol Özmandıracı  yaptığı açıklamada Ömer Yalçınkaya'yla ilgili yaptıçı açıklamada, "Güven azalıyor. Bria Hartley transferi bitmek üzere idi. Tilbe de öyle. Işıl tamamen Ömer Yalçınkaya’ya tepkisini ortaya koymak için aniden BOTAŞ ile imzaladı. Ömer Yalçınkaya, Yusuf Günay tarafından destekleniyor. Bunun sebebini anlayan bir basket sever yok. Ömer Yalçınkaya’nın ayrılmasını ve şubenin altyapıdan başlayarak yeniden yapılanmasını istedik. Ancak kendisi ile görüşmeler Ömer Yalçınkaya noktasında tıkandı.” sözlerini söylemişti. 


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.