ü Tilbe Şenyürek, Galatasaray'a veda etti. - FCN Blog

Tilbe Şenyürek, Galatasaray'a veda etti.

Tilbe Şenyürek
Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nda Ömer Yalçınkaya ve Ömer Cansever'in vasıfsızlıkları neticesinde takımdan ayrılıklar devam ediyor. Sarayın Sultanları'nda kaptan Işıl Alben'in ardından Tilbe Şenyürek de BOTAŞ ile anlaşmaya vardığını açıkladı ve Galatasaray'a veda etti.

Tilbe Şenyürek'in açıklaması şu şekilde: 
"Sevgili Galatasaraylılar

Geçtiğimiz sezon bu değerli kulübe büyük bir heyecanla geldim ve bu kısa sürede dahi benim için unutulmaz diyebileceğim çok güzel anlar yaşadım. Galatasaray formasını taşımak benim için onur ve gurur oldu.

Kaptanımız Işıl Alben gibi benim de devam eden sözleşmem tarafımla bir görüşme olmadan 27 Mayıs 2020 tarihinde tek taraflı olarak feshedildi. Kulübün indirimli yeni teklifini kabul etmeme rağmen haftalardır sözleşme bana ulaşmadı ve herhangi bir şekilde iletişime de geçilmedi. Basketbol kariyerinin başında genç bir sporcu olarak hedeflerim ve hayallerime ulaşmak için daha fazla beklemem maalesef doğru olmazdı. Transferimde emeği geçen Sayın Başkan Mustafa Cengiz’e ve Yönetim Kuruluna, antrenörlerime, idari ekibe, kulüp çalışanlarına, her daim bizi destekleyen Galatasaray taraftarına teşekkür ederim.

8 yaşımda beni ilk basketbol ile tanıştıran ve 14 yıl boyunca formasını giydiğim BOTAŞ Spor Kulübüne geri dönmüş bulunmaktayım. Yeniden yuvamda olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Transferimi gerçekleştiren Sayın Başkan Kerim Taşkıran ve yönetimine teşekkür ederim."

FCN Blog dün yaptığı özel haberle Tilbe Şenyürek'in de Işıl Alben gibi Galatasaray'dan ayrıldığını ve BOTAŞ ile anlaşmaya vardığını duyurmuştu. (Haber için buraya tıklayabilirsiniz) Tilbe'ye bu zamana kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyor, kariyerinde bol şans diliyoruz. Ömer Cansever ve Ömer Yalçınkaya'yı da bir kez daha istifaya davet ediyoruz. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.