ü "Galatasaray'ın Mehmet Özcan için teklifi oldu" - FCN Blog

"Galatasaray'ın Mehmet Özcan için teklifi oldu"

mehmet özcan
Eskişehirspor'un 21 yaşındaki genç yıldızı Mehmet Özcan'ın geleceği hakkında konuşan menajeri Murat Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın Mehmet Özcan'a ilgisinin olduğunu söyleyen Murat Erdoğan, sözlü teklif aldıklarını da açıkladı.  

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Mehmet Özcan'ın menajeri Murat Erdoğan, "Mehmet Özcan'ın resmi olarak menajerliğini aldıktan sonra Eskişehirspor yönetimi ile görüşme gerçekleştirdim. Eskişehirspor çok büyük ve Türkiye'nin en kıymetli camialarından birisi. İçerisinde bulunduğu bu durumdan en kısa zamanda kurtulmasını diliyorum." sözlerini söyledi.

Süper Lig'den genç oyuncuya taliplerin olduğunu söyleyen Murat Erdoğan, "Mehmet'in transferi konusunda görüşmeler devam ediyor. Mehmet Özcan için Galatasaray’ın bir ilgisi var. Trabzonspor ve Kasımpaşa'nın da ilgisinin olduğu bilgisi doğru. Yazılı olarak Eskişehirspor’a giden resmi, yazılı bir teklif yok. Fakat Galatasaray, Trabzonspor ve Kasımpaşa'nın Mehmet için sözlü teklifi oldu. Mehmet'in geleceği ve Eskişehirspor'u mutlu edecek en kıymetli teklifi değerlendireceğiz." ifadelerini kullandı. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.