ü Maicon pazarlık yapmak için geldi! - FCN Blog

Maicon pazarlık yapmak için geldi!

Galatasaray'da satılmasına kesin gözüyle bakılan Maicon geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönerek büyük bir sürprize imza atmıştı. Al-Nasr yönetimiyle daha önce 3 milyon Euro bonservis bedelinde anlaşma sağlanırken, Brezilyalı oyuncu maaşının düşürülmesini istemediği için Galatasaray'dan bedelsiz olarak ayrılmak istiyor. FFP kapsamında bonservis gelirine ihtiyacı olan Sarı-Kırmızılı yönetim ise bonservis konusunda ısrarcı..

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönen Maicon'un neden geldiği ortaya çıktı. Suudi Arabistan kulübünde 1.5 yıldır kiralık olarak forma giyen Brezilyalı savunma oyuncusu için kulüpler arasında 3 milyon Euro'luk bonservis bedelinde anlaşma sağlanırken, Al-Nasr yönetimi Maicon'un da yıllık 3.5 milyon Euro maaşını 3.1 milyon Euro'ya düşürmeyi teklif etti. Bu teklifi kabul etmeyen Brezilyalı stoper tabir-i caizse sorun çıkarttı ve Arabistan'dan ayrıldı. Brezilyalı tecrübeli oyuncu her ne kadar sosyal medyada Galatasaray'a döndüğünü açıklasa da, İstanbul'a gelişinin sebebi ortaya çıktı.

Yeni sezon öncesi çalışmalarına başlamak için Galatasaray takımı 12 Ağustos'ta topbaşı yapacak ve çalışmalar Florya'da başlayacak. Ancak hafta sonu İstanbul'a geri dönen Maicon'un, takımla birlikte idmanlara çıkmak için değil bonservis pazarlığı yapmak için geldiği ortaya çıktı. Maicon'un yabancı sınırı doğrultusunda son restini gören Galatasaray, geri adım atmıyor. İmza parası karşılığında bonservisini isteyen Brezilyalı stoper için Galatasaray yönetimi 3 milyon Euro bonservis bedelinde ısrarcı.. Ancak karşı taraftan da imza parası almanın hesabını yapan Maicon, pazarlıklarla ikna edilmeye çalışılacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.