ü Ryan Babel: “Galatasaray’dan ayrılmayacağım” - FCN Blog

Ryan Babel: “Galatasaray’dan ayrılmayacağım”

ryan babel
Ajax ile olan kiralık sözleşmesi sona eren ve Galatasaray’a dönen Ryan Babel, Hollanda’dan Ziggo Sport’a açıklamalarda bulundu. Takımdaki geleceği merak konusu olan Hollandalı futbolcu, Galatasaray'da kalacağını açıkladı. 

Koronavirüs nedeniyle Hollanda’da sezonun erken bitirilmesini değerlendiren Ryan Babel, “Çok yazık oldu. Ne yazık ki sezonu bitiremedim. Benim için bu son Ajax dönemi çok kısa sürdü. Bu nedenle yapabileceklerimi gösteremedim.” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY’A DÖNECEĞİM
Şu an Amsterdam’da olan ve gelecek hafta İstanbul’a dönerek Galatasaray antrenmanlarına katılmayı planlayan Ryan Babel, “Tekrar Galatasaray’a döneceğim ve pozitif bir şekilde çalışmaya başlayacağım.” dedi.

GALATASARAY’DA KALACAĞIM
“Bir kez daha Galatasaray’dan kiralık olarak ayrılacak mısın?” şeklinde gelen soruya Babel, “Hayır, Galatasaray’da kalacağım.” cevabını vererek röportajı noktaladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.