Sinan Bolat: Görüşmelerimiz sürüyor..

Fernando Muslera'nın sakatlık süresinde kaleyi tecrübeli bir kaleciye teslim etmek isteyen Galatasaray'da, ismi gündemde yer alan isimlerden olan Sinan Bolat kariyeriyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Sözleşmesinin sona erdiğini ve bireysel olarak çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Bolat, aldığı teklifleri üstü kapalı olarak itiraf etti. 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Sinan Bolat, "İdmanlarıma devam ediyorum. Özel çalışmalar yapıyorum. Ligler yeniden Ağustos ortasında başlayacak ancak ben Antwerp'le yeni sözleşme konusunda anlaşamadım. Sözleşmemi uzatmama kararı aldım ve boşa çıktım. Başka bir yerde futbol hayatıma devam edeceğim" şeklinde konuştu.

İstanbul'dan bazı takımların kendisiyle ilgilendiğini belirten Sinan, "Şu anda takım ismi vermek doğru olmaz ancak Türkiye ve İspanya'dan takımlarla görüşüyorum. Ne olacağını göreceğiz. İstanbul'dan benimle ilgilenen takımlar var. Takım ismi veremem ancak İstanbul'dan benimle ilgilenen takımların olduğunu söyleyebilirim. Görüşmelerimiz devam ediyor." ifadelerini kullandı.

GALATASARAY TARAFTARLARINDAN MESAJLAR ALIYORUM
Son olarak sosyal medya üzerinden birçok mesaj aldığının altını çizen Sinan, "Galatasaray taraftarları bana mesajlar yolluyor. Hayırlısı neyse o olsun. Birçok takımın taraftarlarından mesaj alıyorum. Galatasaray taraftarları beni takımlarında görmek istiyor. Instagram'dan bana böyle mesajlar geliyor. Sakatlandıktan sonra Fernando Muslera'yla mesajlaştım.. Muslera'nın çok profesyonel bir sporcu olduğunu biliyorum ve en kısa sürede sahalara döneceğini düşünüyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.