ü William D’Avila, Trezeguet için devreye girdi! - FCN Blog

William D’Avila, Trezeguet için devreye girdi!

Trezeguet
Galatasaray'da gelecek sezon için transfer çalışmaları devam ederken Trezeguet için girişimler sürüyor. Aston Villa forması giyen Mısırlı yıldız için Cimbom, menajer William D’Avila ile bir araya gelecek. 

Akşam gazetesinin haberine göre; Galatasaray önümüzdeki hafta Trezeguet'nin menajeri William D'Avila ile bir araya gelecek. Bu görüşmede Mısırlı yıldızın kiralanması konusunda tüm şartlar masaya yatırılacak. Mali konularda mutabakat sağlanırsa, ilk olarak D'Avila, Aston Villa'yla temas kuracak ve oyuncunun Galatasaray'a gitmek istediğini yönetime bildirecek.

Sarı-kırmızılılar menajer vasıtasıyla talep edilen kiralama ücreti gibi detayların pazarlığına girişecek. Galatasaray'da ilk plan, anlaşmayı 2 yıllık yapıp, kontrata satın alma opsiyonu da ekletmek. Ancak İngilizler 1 yılda diretirse veya satın alma opsiyonunu vermezse, Sarı-kırmızılılar bu tür bir anlaşmaya da gayet sıcak bakıyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.