ü Abdurrahim Albayrak: Futbol Takımının giderini 42 milyon euroya düşüreceğiz. - FCN Blog

Abdurrahim Albayrak: Futbol Takımının giderini 42 milyon euroya düşüreceğiz.

Galatasaray'da ağustos ayı olağan divan kurulu toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, futbol şubesine yapılan eleştirilere cevap verirken  bu sezon hedefin maaş bütçesini 42 milyon euroya düşürmek olduğunu söyledi. 

Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde:
Süper Lig'de 6. olmak hiçbirimizin beklediği bir sıralama değildi. Herkes gibi biz de üzüldük. Takdir edersiniz ki Galatasaray yol almışken, 7 galibiyet üst üste almışken korna virüsün dünyayı sardığı bir dönemde önce ben sonra hocamız, Kaan Kançal, Yusuf Günay hepimiz hastanelerde kaldık. Liglere ara verildi. Bu ara en çok bizi etkiledi. Özellikle virüsten sonra Rizespor maçının başta Muslera, Andone’nin sakatlanmaları bizi derinden üzdü. Gidişatımıza ciddi hasar verdi. Geçen sene bizim başımıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Her şey üst üste geldi. Hiç kimsenin düşünmediği sakatlıklar oldu. Cezalara ve haksızlıklara maruz kaldık. Geçen sene 60 milyon euro olan Galatasaray Futbol Takımı’nın giderini bu sene 40-42 milyon eurolara düşürmeyi düşünüyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.