ü Florya'da kıran kırana tempo! - FCN Blog

Florya'da kıran kırana tempo!

Yeni sezon hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan idmanlarla devam eden Galatasaray'da tempo her geçen gün yükseliyor. Günde çift antrenman programıyla devam eden çalışmalarda, teknik direktör Fatih Terim takımın hem hırsından hem de fizik durumundan oldukça memnun görünüyor..

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; geçtiğimiz haftalarda ABD’li kondisyoner Scott Piri ekibe dahil olduktan sonra program tamamen değişti. Takım şimdiden lig temposunda çalışmaya başladı ve oyuncular 90 dakika oynayacak seviyeye çok yaklaştı. Asıl hedef, mevcut program bittiğinde, Süper Lig’in en iyi kondisyon seviyesine ulaşabilmek. Teknik direktör Fatih Terim hazırlık çalışmalarında geride kalan süre içerisinde takımın gidişatından oldukça memnun. Futbolcuların verdiği forma mücadelesi, azimli, hırslı, disiplinli çalışmaları, yeni sezon öncesi teknik heyeti ümitlendiriyor.

Galatasaray'ın yeni transferlerinden Omar Elabdellaoui'yi Almanya'dan hangi takım istemişti? Yeni transferin takıma neler katacağının konuşulduğu Eski Açık'ı izlemeyi unutmayın! 


Galatasaray haberleri için tıklayın! 
Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.