ü Florya'da tempo artıyor! - FCN Blog

Florya'da tempo artıyor!

Galatasaray'ın yeni sezon provaları Florya'da yapılan idmanlarla devam ediyor. Teknik patron Fatih Terim, her geçen gün çalışma temposunu artırarak oyuncuların pestilini çıkarıyor. Aslan’da yeni sezon hazırlıkları her geçen gün artan çalışma temposuyla çok sıkı bir program eşliğinde gerçekleşiyor. Terim, geçen sezonki ağır takım yerine çok daha dinamik bir ekip oluşturmaya hazırlanıyor.  

SÜREKLİ OLARAK UYARIYOR
Ayrıca idmanı sık sık yarıda kesen tecrübeli hoca, doğru yapılmadığını düşündüğü tüm aksiyonları öğrencilerine tek tek göstererek anlatıyor. Sıkı bir program eşliğinde antrenmanları sürdüren Galatasaray’da tüm hedef, geçen sezon sergilenen ağır görüntü yerine, çok daha dinamik bir ekip oluşturabilmek. Oyuncuların fiziksel form grafikleri, yeni sezon öncesi umut veriyor. Teknik direktör Fatih Terim şu ana kadar ortaya çıkan tablodan gayet memnun ve son olarak Amerikalı performans uzmanı Scott Piri ekibe katıldı. Bu da oyuncuları fizik - performans anlamında daha zorlu çalışmaların beklediğini gösteriyor. 

SON TAKVİYELERİ BEKLİYOR
Fatih hoca açısından tek eksik, gündemdeki transferler. Yeni takviyelerin mutlaka sezon başı kampı görmesini isteyen tecrübeli çalıştırıcı, yönetimle sürekli temas halinde ve görüşmelerdeki son durumla ilgili bilgi alıyor. Yeni transferler de katıldıktan sonra Galatasaray’da taktiksel çalışmaların ağırlık kazanacağı bildirildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.