ü Galatasaray'da 9 milyon euroluk indirim! - FCN Blog

Galatasaray'da 9 milyon euroluk indirim!

Takımın maliyetini düşürmek için çalışmalara devam eden Galatasaray'da futbolcularda yapılan indirimden 9 milyon euroluk bir kazanç elde edildi. Yönetimin indirim talebinin kabul bulması ve 9 milyon euroluk bir tassaruf yapılmasından dolayı memnun olduğu öğrenildi. 

Sözcü gazetesinin haberine göre; Galatasaray yönetimi, pandemi nedeniyle azalan gelir kaybının kulübe mümkün olduğu kadar az zarar vermesi için giderleri azaltmaya çalıştı. Futbolculara yapılan ödemeler bu kalemlerin başında geliyor. Sarı-kırmızılı yönetimin indirim talebini oyuncuların çoğu kabul etti. 'Feda' sonrası Cimbom'un yaklaşık 9 milyon euroluk (Yaklaşık 78.5 milyon TL) yükten kurtulduğu belirtiliyor. 

İndirim talebi daha çok primlerin kesilmesiyle karşılık buldu. Örneğin Falcao'nun maç başı ve gol; Muslera'nın da maç başı, gol yememe ve puan bonuslarından vazgeçtiği; sadece bu iki isimden 3 milyon Euro'ya yakın kâr edildiği öğrenildi.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.