ü Jakub Moder'den transfer açıklaması! - FCN Blog

Jakub Moder'den transfer açıklaması!

Galatasaray'ın transfer gündeminin ilk sırasında merkez orta sahaya yapılacak takviye yer alırken, scout ekibinin önerisi üzerine listede yer alan Jakub Moder geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Lech Poznan forması giyen 21 yaşındaki oyuncu, yöneticilerle yaptığı görüşmelerin ardından takımda kalmaya karar verdiğini belirtti.

Polonya'da yayın yapan Weszlo.com'a açıklamalarda bulunan Moder, transferine yönelik sorulara kesin bir dille cevap verdi. Lech Poznan'dan ayrılıp ayrılmayacağına dair gelen soruya ise Moder, "Şu anda değil. Lech Poznan'da kalmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla kulüp idarecileri de beni satmak istemiyor. Çünkü, halihazırda sezonun planlaması yapıldı. Kulüp yöneticileriyle bu yıl kalacağım üzerine sözleştik." cevabını verdi.

Türk taraftarların ilgisi ve Galatasaray haberleriyle ilgili soruya Polonyalı yetenek, "Açıkçası ilginç bir durum. Gösterilen ilgiyle başa çıkmam gerekiyor. Sadece bana değil futbol ile ilgisi olmayan arkadaşlarıma dahi birçok mesaj geliyor. Onlara da, "Moder Türkiye'ye gelsin, gelecek mi, bir şey biliyor musun?" gibi sorular soruyorlar. Sakin kalmaya çalışıyorum. Türkiye'yi bilirsiniz. Futbol söz konusu olunca Türkler çok tutkuludur. Ancak, ayrılmam söz konusu değil. Bu nedenle haberler konusunda endişeli değilim." açıklamasıyla sözlerini noktaladı.

Galatasaray'ın orta saha gündeminde yer alan isimleri öğrenmek için Eski Açık'ın yeni bölümünü izlemeyi unutmayın! 

Galatasaray haberleri için tıklayın! 
Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.