James Rodriguez, Galatasaray'ı düşünmüyor.

James Rodriguez
Galatasaray'da son günlerde transfer gündeminde yer alan James Rodriguez hakkında İspanyol basınından yeni bir haber geldi. James Rodriguez'in görüşlerine yer verilen haberde yıldız oyuncunun kariyerinin bu aşamasında Galatasaray'ı bir seçenek olarak görmediği ifade edildi.

İspanya'da Defansa Central'den Ruben Gomez'in haberine göre 29 yaşındaki futbolcu, Galatasaray'ı seçenekleri arasında görmüyor. Real Madrid'den kesinlikle ayrılacak olan yıldız ismin, Avrupa'da şampiyonluklar ve Şampiyonlar Ligi için mücadele edecek bir takıma gitmeyi planladığı ve henüz Türkiye'ye gitme düşüncesinin aklında olmadığı kaydedildi. Kolombiyalı futbolcunun, Galatasaray'a gitmeyi "kariyerinde ciddi bir geri adım" olarak gördüğü ve çevresine bunu kesinlikle düşünmediğini ilettiği vurgulandı. James Rodriguez'in, Atletico Madrid ya da Manchester United'a gimek istediği ve iki takımda tekrar futbol yeteneklerini gösterebileceğini söylediği de ifade edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.