ü Lemina: Yalan söylemeyin, dürüst olun.. - FCN Blog

Lemina: Yalan söylemeyin, dürüst olun..

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz'in planlarımıza arasında yer almıyor dediği Mario Lemina bu açıklamanın ardından sosyal medya hesabından imalı bir paylaşımda bulundu. Lemina, önce dürüst olun imasında bulundu.

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz, SIXT rent a car ile imzaladığımız sponsorluk anlaşması lansmanında basın mensuplarından gelen gündeme dair soruları yanıtlarken Mario Lemina hakkında "Mario Lemina kardeşimiz bize hizmet verdi. Biz teknik ekibe bakarız. Teknik ekibimizin planları arasında kendisi yok bildiğim kadarıyla." sözlerini söyleyerek Lemina yola devam edilmeyeceğini aktardı. Bu açıklamanın ardından Lemina, Instagram hesabından imali bir paylaşım yaptı. Yıldız oyuncu paylaşımında "Arkadaşlarıma en iyi dileklerimle, yakında görüşürüz. Yalan söylemeyin, dürüst olun. Tek ihtiyacımız olan bu" sözlerini söyledi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.