ü Oğulcan Çağlayan: Biz söz verdiğimiz zaman sözümüzü tutarız! - FCN Blog

Oğulcan Çağlayan: Biz söz verdiğimiz zaman sözümüzü tutarız!

Galatasaray ile 4 yıllık sözleşmeye imza atan Oğulcan Çağlayan, transferinin resmi olarak açıklanmasının ardından Galatasaray Televizyonu'na konuştu. 7 yıl aradan sonra Galatasaray'a döndüğü için çok mutlu olduğunu ifade eden 24 yaşımdaki forvet oyuncusu, sözünde durduğunu dile getirdi. Oğulcan Çağlayan'ın açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Bu camianın bir parçası olduğum için çok mutluyum. Aslına bakarsanız bu camiadan hiç kopmamıştım. 17 yaşımda bu camiadan içeriye girmiştim ve sonrasında yaşanılan süreçten sonra buradan ayrılıp uzun bir yol kat etmiştim. Tekrardan burada olduğum için çok mutluyum. Taraftarın ve camianın gücünü hissedebiliyorum. Biz kocaman bir aile olacağız. Bir sene ara verdiğimiz kupa merasimine devam edeceğiz. Önümüzdeki sezon hızlı bir şekilde başlayıp, kupaları kaldırıp taraftarımızla birlikte çok güzel, mutlu günler yaşayacağımıza inanıyorum. Biz söz verdiğimiz zaman sözümüzü tutarız. Herkesin değerleri vardır. Benim için bu değerler çok önemli. Bu süreçte sözleşme uzatmayacağımı ve önümüzdeki sezon farklı planlarımızın olduğunu Çaykur Rizespor'a dile getirdim. Onlar bana her zaman saygı duyduklarını söylediler ama beklemediğim anda son dakika aksiyon yaptılar. Biz de bunun akabinde karşılık verdik. Keşke böyle bir son olmasaydı ama kendilerini böyle tercih etti. Ben onlara yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah hayal ettikleri, hedefledikleri başarılara ulaşırlar.

Oğulcan Çağlayan, Galatasaray'a neler katar? İzlemek için tıklayabilirsiniz...:  


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.