ü Scott Piri, İstanbul'a geliyor! - FCN Blog

Scott Piri, İstanbul'a geliyor!

Scott Piri
Galatasaray'da yeni sezon için çalışmalar başlarken kondisyoner konusunda da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Alberto Bartalli ile yolları ayıran Cimbom, eski kondisyonerini göreve getiriyor. Galatasaray, Scott Piri'ye yeni sezonda görev vermek istiyor. Tecrübeli ismin önümüzdeki hafta İstanbul'a geleceği iddia edildi. 

Asist Analiz'in haberine göre; 2011/12 sezonundan önce Galatasaray'a adım atan 52 yaşındaki Amerikalı kondisyoner Scott Piri, 2013/14 sezonuyla beraber sarı kırmızılı ekipten ayrılmıştı. Son sezonlarda çok büyük sakatlık ve kondisyon sorunları yaşayan Galatasaray, bu sorunu çözmek için yakından tanıdığı Scott Piri'ye takımı emanet etmeye hazırlanıyor. Galatasaray'da Scott Piri’nin önümüzdeki hafta İstanbul’a gelerek teknik heyete katılması bekleniyor. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.