ü Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'da transfer bitmez. - FCN Blog

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'da transfer bitmez.

Türk futbolunun ve Galatasaray'ın unutulmaz oyuncularından Taçsız Kral lakaplı Metin Oktay, vefatının 29. yıl dönümünde Topkapı Kozlu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, efsanemiz Metin Oktay'ın anma töreni sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BU AZİMLE, BU HIRSLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
Başkanımız sağ olsun bizi yalnız bırakmıyor. Bugün de buraya çok gelmek istedi. Hatta hazırlanmıştı, rahmetli Metin Oktay'ı mezarı başında anmaya gelecekti. Hem Yusuf Bey hem ben karşı çıktık. Çünkü kendisini çok yoruyor, yormamasını diledik. İyi ve güzel bir maç oldu. Daha farklı da kazanabilirdik. Yapmış olduğumuz transferlerin ne kadar isabetli olduğunu bütün Türkiye gördü. Bu azimle, bu hırsla ve istekle yolumuza devam edeceğiz. Çarşamba günü Bakü'ye gidiyoruz. İnşallah oradan da iyi bir skorla Türkiye'ye dönmeyi diliyorum ve bekliyorum.

ORTA SAHAYA BİR FUTBOLCU DAHA ALACAĞIZ
Okay Yokuşlu Türk futbolunun yetiştirdiği çok önemli isimlerden bir tanesi. Kendisi tarafından bize gelmek istediği iletildi; ama kulübü de maalesef satmayı ve şu anda kiraya vermeyi düşünmediklerini ilettiler. Her şeyi çok ince eleyip, çok titiz davranıp kulübü maliyete sokmadan, maliyetli düşük transferler yapmak istiyoruz. Bugüne kadar sergilediğimiz yol budur. Bundan asla taviz vermeyeceğiz.  Yönetim kurulunun almış olduğu kararla beraber ne kadar verebilirizin dışına asla çıkmayacağız. Bunu bütün kamuoyu bilsin Galatasaray taraftarları merak etmesin, orta sahaya hocamızın listesi doğrultusunda alınmış olan çok değerli bir futbolcumuz var. İnşallah ona bir tane daha ekleme çabası içerisindeyiz. Okay Yokuşlu'nun kulübünün tavrında bir değişiklik olursa onu da sizinle paylaşırız.

GALATASARAY'DA TRANSFER BİTMEZ
Belhanda 10 numara giyen futbolcumuz. Dün akşam gerçekten iyi oynadı bizleri de sevindirdi ama Galatasaray’da çok iyi oynayan futbolcular da satıldı. İyi oynamayanlar da satıldı. Bu iyi oynadı da illa gidecek veya gitmeyecek diye bir şey yoktur. Galatasaray’da transfer bitmez. Hem alırız hem satarız çünkü bu çarkı çevirmek durumundayız. Önemli bir spor adamının açıkladığı bilgilere göre, bütün dünyada futbol ailesinin kaybı 6 milyar Euro. Bu süreçten Galatasaray da Türk takımları da dünya takımları da etkilendi. Yönetim olarak çok ciddi tedbirler alıyoruz. Almazsak yarın bir gün yolda kalırız. Bunları uygulamak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Az parayla güzel işler yapmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.