Abdurrahim Albayrak: Beyaz bir sayfa açmanın zamanı geldi...

Galatasaray, erkek giyim sektörünün önemli markalarından Damat Tween ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı.Yapılan anlaşmayla Damat Tween, sarı-kırmızılı kulübün giyim sponsoru oldu. Damat Tween ayrıca Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın forma sırt sponsorluğunu üstlenecek. Sarı kırmızılılarda ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, imza töreni sonrasında açıklamalarda bulundu.

"İKİ TARAFA DA HAYIRLI OLSUN"
"İyi bir anlaşma olduğunu ümit ediyorum. Biraz geç kaldık, ilk deplasmanımıza yetiştiremedik. Bize elini uzatan sponsorların hepsinden Allah razı olsun. Bu anlaşmanın hem Galatasaray hem de Orka Holding’e hayırlı olmasını diliyorum."

"GALATASARAY'DA TRANSFER BİTMEZ"
"Galatasaray Kulübü'nde transfer bitmez. 2 haftalık bir sürecimiz var. Bir limitimiz var onu aşmamaya çalışıyoruz. Sadece Galatasaray'ın değil Türkiye'de kulüplerin yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi bu limitler. Galatasaray'ın transfer yapabilmesi için oyuncu satması gerekiyor. Birçok futbolcumuza teklif geliyor. Biz bu performansla devam ettikçe Ocak ayında Galatasaray'da ne istenmeyen futbolcu kalır, ne de menajerler Galatasaray'ın kapısından ayrılır."

"BEYAZ BİR SAYFA AÇMANIN ZAMANI GELDİ"
"Maçtan önce polemiğe girmek istemiyorum. Derbi öncesi hemen hakemleri masaya yatırmanın bir anlamı yok. Artık Türk futbolu için beyaz bir sayfa açma zamanı geldi. Hakem polemiğine girmek istemiyorum."

"MAÇLAR SEYİRCİLİ OYNANSIN"
"Seyircisiz futbolun ne tadı var, ne tuzu. Sağlık Bakanı'ndan şunu rica ediyorum; %30 olsun, %25 olsun %40 olsun veya localar olsun. En azından seyirci sesi sahaya yansısın. Önümüzdeki haftalarda bu sorunun da çözüleceğini umut ediyorum ve dua ediyorum." 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.