ü Ataman Güneyligil: Genç oyuncularımızı bu sene çok kullanacağız - FCN Blog

Ataman Güneyligil: Genç oyuncularımızı bu sene çok kullanacağız

Ataman Güneyligil: "Genç oyuncularımızı bu sene çok kullanacağız"Galatasaray HDI Sigorta Başantrenörü Ataman Güneyligil, Axa Sigorta Kupa Voley'de 3-0 kazandığımız Sistem9 Yeşilyurt karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Genç oyuncuların katkısının bu sene rotasyonun önemi açısından çok hayati olduğunu dile getiren Ataman Güneyligil şu ifadeleri kullandı:

"Genç oyuncuların 3 tanesi Avrupa şampiyonu. Diğerleri çok tecrübeli. Biz genç gözüyle bakmıyoruz onlara. Sahaya girip katkı vermeleri lazım artık. Genç kelimesinin arkasına saklanıp bazı şeyler tolere edilebilir diye gözüküyor; ama onlar 2 senedir bizimle ve çok tecrübeli oyuncularla antrenman yapıyorlar. Sahaya girdikleri zaman performans bekliyoruz onlardan. Bugün ilk iki sette, ve üçüncü sette arayı açtığımız zaman onları görme fırsatımız oldu sahada. Onlar da ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Onların performansından mutluyum. Onları kullanacağımız çok maç olacak bu sene."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.