Emre Kılınç: Yıllardır bu takımda oynuyormuşuz gibi...

Galatasaray'da, Gaziantep FK ve Neftçi Bakü karşılaşmasının ardından Başakşehir'e karşı da çok iyi bir performans ortaya koyan yeni transfer Emre Kılınç, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

YILLARDIR BU TAKIMDA OYNUYORMUŞUZ GİBİ
Sahada birbiri için mücadele eden bir takım vardı. 3 maçtır kazanıyoruz. Kazanan bir takım haline geliyoruz. İkinci yarı biraz geri çekildik ancak skor elde etmiştik. Oyun bizim kontrolümüz altındaydı. Her zaman daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum. (Uyum konusu) Bunu yaratan faktör hocamız, takım arkadaşlarımız, Arda ağabey. Beni takım, hemen içlerine kabul etti. Çok büyük yardımları oldu. Yeni transferler yıllardır bu takımdaymış gibi. Birbirimize yardım ediyoruz. Bunu ortaya koyduğumuzda saha içinde uyum sorunu olmuyor. Çok mevki değiştiriyorum. Benim için sorun değil. Önemli olan kazanmak, takıma katkı sağlamak. Dışarıdan izleyenler ve hocamız katkı sağladığımı düşünüyorsa ne mutlu bana..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.