Fatih Terim: Kulübün menfaatleri doğrultusunda herkes satılabilir...

İmparator Fatih TerimBaşakşehir galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu. Terim, sarı kırmızılı taraftarları çok özlediğini vurgulayarak, gurur duyulacak bir takım yaratma yolunda olduklarını belirtti.

"TARAFTARIMIZI ÇOK ÖZLEDİM"
"Hakem Atilla Karaoğlan'ı tebrik ediyorum. Hiçbir tesir altında kalmadan maçı mükemmel yönetti. Buradan 2-0'lık galibiyetle ayrılmak çok önemli. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Galatasaraylıların takımlarını özlediklerini biliyorum. Keyif veren, zevk veren bu oyunu özlediklerini biliyorum. Buradan gurur duyacakları bir takım meydana geldiğini söylemek istiyorum. Onlara özlemimizi ve sevgimizi gönderiyorum. Daha farklı da kazanabilirdik. Oyuncularımız büyük fedakarlık yaptılar. Neredeyse 48 saat ya da biraz daha fazlası bir süreden sonra geldiler burada maç oynadılar."

"KULÜBÜN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA HERKES SATILABİLİR"
"Doğru bilgiler vermek hepimizin görevi... Galatasaray'ın ekonomisine yararı olacaksa fertlerin hiçbir önemi yok. Benim gitmem de fayda sağlayacaksa ben de giderim. Kulübün ihtiyacı varsa, başkan var, yönetim var. İsterlerse satarlar, ya da satmazlar. Bunu kulübün kendi insiyatıfine bırakmak lazım. Marcao, Taylan'la beraber sahanın en iyisiydi. Herkes iyiydi ama ikisini ayırmak lazım. Marcao çok önemli bir oyuncu. Efendi bir oyuncu. Hiçbir zaman sebeplerin altına sığınmaz ve takım oyuncusudur. Biz alıştık. Geldiğimizden beri cezalıyız zaten. Daha çok oyuncularımız istensin... Bugün hem Koray hem Mert Verona'da oynuyor. Gurur verici bir durum. Galatasaray böyle şeylere alışıktır."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.