ü Fatih Terim: Okay'ı istedik ama olmadı! - FCN Blog

Fatih Terim: Okay'ı istedik ama olmadı!

Galatasaray, Süper Lig'in ilk haftasında Gaziantep FK'yı 3-1'le geçerek sezona galibiyetle başlarken maçın ardından Fatih Terim önemli açıklamalarda bulundu. İmparator, Okay transferinin gerçekleşmediğini söyledi. 

Fatih Terim'in açıklamaları şu şekilde: 

Bir maçta kazanabilecek pozisyondan çok daha fazlasını ürettik. Özellikle ilk yarıda çabuk hücum yaptık. Hiçbir zaman oyun aleyhimize dönmedi. Hep üstün oynadık. Çok pozisyon ürettik, bu pozisyonların gol olması lazım. Belhanda çok iyi oynayanlardandı. 5 Ekim'e kadar ne olur bilmiyoruz ama her oyuncu bizim için değerli. Biz oyuncuları gelirken karşılamıyoruz ama giderken güzel ayrılıyoruz. Maddi olanakların bu kadar zorlandığı ortamda, kulüpler kendi tasarrufunu kullanabilir.

OKAY YOKUŞLU'YU İSTEDİK

Okay Yokuşlu'yu istedik, o da çok niyetliydi ama maalesef olmadı. Yoksa istedik. Biz bir şey yaptığımız zaman bilsinler ki muhakkak bir sebebi vardır. Olmadıysa bizim hayrımıza değildir, olduysa da bir sebebi vardır. Kulübümüzün bu durumunda her şey kolay değil ama fedakarlık yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz Galatasaray'ız, hiçbir şey olmasa da biz herkes kadar iddialı oluruz. Yeni bir takım için, alacağımız oyuncuların bize para kazandırmasını, son takımının biz olmamasını istiyoruz. Tabii ki bir fırsat transferiyse yaşı önemli değil.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.