ü Galatasaray'a 4.5 milyon TL'lik gelir! - FCN Blog

Galatasaray'a 4.5 milyon TL'lik gelir!

Galatasaray'da geçtiğimiz ay kulübe gelir getirmek için yapılan mobil uygulama kulübün kasasını doldurdu. Sarı-kırmızılılarda mobil uygulama daha ilk ayında Galatasaray'a 4.5 milyon TL'lik bir kazanç sağladı. 

Hürriyet'in haberine göre; Galatasaray'da futbol takımı başta olmak üzere tüm branşlarla ilgili özel paylaşım, video ve içeriklerinin yer aldığı mobil uygulamayı 1 ayda 520 bin kişi indirdi.Uygulamayı indiren Galatasaray taraftarlarından 60 bini ise tüm özel paylaşım ve içeriklerin yer aldığı 'paralı üyelik' seçeceğini tercih ederek kulübüne destek oldu.

Sarı kırmızılı kulübün titizlikle incelediği verilere göre; bu 60 bin üyenin 28 bini, yani yarıya yakını gönül verdiği sarı kırmızı renklerin daha iyi bir gelir elde etmesi adına indirimin uygulandığı 'yıllık' değil 'aylık' abonelik seçeceğini tercih etti.

YURT DIŞINDAN İLGİ
Bu durum, ilk olarak aylık üyelik seçeceğini tercih edenlerin aboneliklerini devam ettirmesiyle tespit edildi. Uygulamayı yurt dışından ise 11 bin üyenin indirdiği belirtildi.Mobil uygulamasından şu ana kadar yaklaşık 4.5 milyon TL toplam ciro elde edilmiş oldu.

Galatasaray mobil uygulaması üyelik fiyatları şu şekilde:1 aylık üyelik: 19.99 TL
6 aylık üyelik: 99.99 TL
12 aylık üyelik: 149.99 TL

AppStore'dan indirmek için (IOS) TIKLAYIN 
Play Store'dan indirmek için (Android) TIKLAYIN

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.