ü Kerem Aktürkoğlu: Uzun yıllar Galatasaray'a hizmet etmek istiyorum - FCN Blog

Kerem Aktürkoğlu: Uzun yıllar Galatasaray'a hizmet etmek istiyorum

Kerem Aktürkoğlu
Galatasaray'ın dört yıllık sözleşme imzaladığı Kerem Aktürkoğlu parçalı formayı sırtına geçirdikten sonra GS TV'ye konuştu. Hayallerini gerçekleştirdiğini ifade eden Kerem, uzun yıllar Galatasaray'da kalmak istediğini de söyledi.

Kerem Aktürkoğlu'nun açıklamaları şu şekilde: 
Galatasaray camiasında olmaktan dolayı çok mutluyum ve gururluyum. Uzun yıllar Galatasaray camiasına hizmet etmek istiyorum. Hayallerimi gerçekleştirdim. Zor bir süreçti. Buna öncülük ettiği için başkanıma ve Abdurrahim Başkanıma teşekkür ederim. İnşallah hepimiz için, Galatasaray camiası için, benim için şampiyonluklarla dolu sezonlar geçer. Galatasaray'ın tarihinde bu zaten mevcut. İnşallah ben de Galatasaray camiasına şampiyonluklar getirebilmeyi, buna yardımcı olabilmeyi çok isterim. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın inşallah.

Stadın atmosferi müthiş. Galatasaray taraftarı ile birlikte atmosfer daha da ateşli oluyor. Bir an önce taraftarlı bir şekilde liglerin başlamasını istiyoruz. Şampiyonluklara, galibiyetlere, maçlara hazırlanıyoruz. İnşallah sonunda da güzel olacağına inanıyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.