"Seri, Inter'i istiyor ama Galatasaray'a hayır demez"

Jean Michael Seri
Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon Fulham'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı ve ligin ikinci yarısında gösterdiği performansla beğeni toplayan Jean Micheal Seri'nin geleceğiyle ilgili menajeri konuştu. Oyuncuya Inter'ın de talip olduğunu söyleyen Michael Seri'nin kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Dominique Seri, Galatasaray'ın da hala olasılıklardan biri olduğunu ifade etti.  

"INTER, SERI'Yİ İSTİYOR. SERİ DE INTER'İ İSTİYOR"

Seri'nin menajeri yaptığı açıklamada, "Inter ile temas oldu. Inter, Seri'yi istiyor. Seri de İtalyan futbolunu sevdiği için Inter'e sıcak bakıyor. Inter, onun ilk tercihi. Conte ile çalışmaktan çok mutlu olacaktır. Çünkü Conte'nin oynattığı futbolu çok seviyor. " sözlerini söyledi. 

"GALATASARAY HALA OLASILIK, HAYIR DEMEZ"

Seri'nin menajeri Galatasaray ile ilgiliyse, "Fulham, Seri'yi doğrudan satmak istiyor. Fiyat yaklaşık olarak 18 milyon euro pandemi sonrasında durumları biliyorsunuz. Fiyat düşebilir. Eğer fiyat biraz daha düşerse Inter alır. Galatasaray ise hala bir olasılık. Seri, Galatasaray'a hayır demez." ifadelerini kullandı.  

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.