ü Taylan Antalyalı: Her gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum - FCN Blog

Taylan Antalyalı: Her gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum

Süper Lig'deki Gaziantep galibiyetimizde orta sahadaki performansıyla beğeni toplayan Taylan Antalyalı, maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Pozisyon ayırt etmeksizin Galatasaray formasını en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını dile getiren oyuncumuz, şu ifadeleri kullandı:

"Bu sene daha farklı bir pozisyonda başladım. Geçen sene zaman zaman farklı pozisyonlarda görev almıştım. Formayı giydiğim sürece en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum formamı. Bugün de takım olarak iyi ve istekli başladık. Önümüzde çok uzun bir maraton var. Bugün galibiyetle başlamak hem takım için hem de benim için oldukça mutluluk verici." 

"Sezon başı antrenmanlarda Fatih hocamız beni bu bölgede denemişti. Hem Fatih hocamız hem yardımcı hocalarımız gerekli şeyleri bana söylüyorlardı. Bugün uygulamaya çalıştım. İlk defa Galatasaray formasıyla o bölgede tek oynadım. Her gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hangi bölgede oynarsam oynayayım Galatasaray formasını en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. "

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.